Type: Land
- Home
- Land
53 Properties
Hereford, Texas
44.48 Acres in Hereford, Deaf Smith County, TX
$699K
44.5 ac
$15,715/ac
View Property
Childress, Texas
159 Acres in Childress, Childress County, TX
$318K
159.0 ac
$2,000/ac
View Property
Booker, Texas
7,408.90 Acres in Booker, Lipscomb County, TX
$12.2M
7,408.9 ac
$1,650/ac
View Property